Publications Office of the EU
F-Strasburg: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

F-Strasburg: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

  • Opublikowano
    04/07/2012
  • Termin
    13/08/2012
  • Odaítélve
    11/01/2013
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
18,980.00 EUR
Numer referencyjny oferty
6805MoeFurdAN
Opis

instytucja zamawiająca:
Communauté de communes de l’Ackerland – rue des Erables – 67117 Ittenheim – FRANCJA,
reprezentowany przez prezydenta Sylvaina Wasermana.
Upoważniony przedstawiciel instytucji zamawiającej: SERS – 10 rue Oberlin – BP 50011-67080 Strasbourg Cedex – tel. +33 388378888 – faks: +33 388378877.
Przedstawiciel instytucji zamawiającej: Eric Fullenwarth, dyrektor generalny.
Zadania obejmą:
zewnętrzne prace związane z zagospodarowaniem,
nowe roboty budowlane o całkowitej powierzchni 2 567 m².
Program obejmuje zarówno urbanistyka, jak i budownictwo. Misja zostanie przeprowadzona w jednej transzy.
Wybranemu oferentowi zostanie powierzone podstawowe zadanie w rozumieniu ustawy o MOP i jej dekretach wykonawczych (esq, aps, apd, pro/DCE, exe, act, det, AOR) oraz następujące dodatkowe zadania:
Koordynacja PIS,
— określenie kosztów eksploatacji i utrzymania, uzasadnienie wyborów technicznych i architektonicznych poprzez analizę ogólnych kosztów prac, ewentualnie zaproponowanie ustanowienia systemu zarządzania.
Terminy tymczasowe:
powiadomienie o zamówieniu i rozpoczęcie badań: Grudnia 2012 r.,
tymczasowe rozpoczęcie prac: na początku 2014 r., wraz z uruchomieniem danych rejestracyjnych pojazdów/robów ziemskich w październiku 2013 r.,
oddanie do użytku prac: Druga połowa 2015 r.
F-

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
18,980.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: IXO architecture mandataire - OTE Ingenierie - OASIIS
Adres pocztowy: 1-3 route de Strasbourg
Miejscowość: Sélestat
Kod pocztowy: 67600
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.