Publications Office of the EU
Polska-Olesno: Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Olesno: Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

  • Opublikowano
    15/12/2017
  • Termin
    23/01/2018
  • Otwarcie ofert
    23/01/2018
  • Odaítélve
    05/03/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Olesno
Miejsce realizacji
NUTS code: PL524 Opolski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL524 Opolski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233162 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,139,022.75 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,695,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
Nr IX.271.29.2017
Opis

Przedmiotem zamówienia w przetargu nieograniczonym jest budowa ścieżki rowerowej relacji Grodzisko – Łomnica wzdłuż drogi krajowej nr 11 (I etap: od DP nr 1942O do ul. Łukowej w Grodzisku) w ramach realizacji strategii niskoemisyjnych na obszarze Gminy Olesno. Realizacja strategii niskoemisyjnych na obszarze Subregionu Północnego Województwa Opolskiego.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Gmina Olesno
Adres pocztowy: 46-300 Olesno, ul. Pieloka 21
Miejscowość: Olesno
Kod NUTS: PL524
Kod pocztowy: 46-300
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Kamil Brzęczek
Główny adres: http://olesno.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/01/2018 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,139,022.75 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,695,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Remost Z. Mrozek, H. Mrozek, K. Mrozek, sp. j., 46-300 Olesno, ul. Wielkie Przedmieście 26
Adres pocztowy: ul. Wielkie Przedmieście 26
Miejscowość: Olesno
Kod pocztowy: 46-300
Kraj: POL

Oficjalna nazwa: Gramar Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Chłopska 15
Miejscowość: Lubliniec
Kod pocztowy: 42-700
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.