Publications Office of the EU
Francja-Niort: Drogowe materiały konstrukcyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Niort: Drogowe materiały konstrukcyjne

  • Odaítélve
    09/12/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Conseil général des Deux-Sèvres
Miejsce realizacji
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44113000 Drogowe materiały konstrukcyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
261,754.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
261,754.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Colas centre ouest
Adres pocztowy: 5 rue des Sablières
Miejscowość: Airvault
Kod pocztowy: 79600
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.