Publications Office of the EU
Francja-Valberg: Pojazdy elektryczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Valberg: Pojazdy elektryczne

  • Opublikowano
    22/05/2023
  • Termin
    22/06/2023
  • Otwarcie ofert
    23/06/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
syndicat mixte de valberg
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144900 Pojazdy elektryczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
250,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
AO2023-9
Opis

la présente consultation a pour objet l'acquisition d'un minibus d'une capacité de vingt-deux (22) places passagers à énergie électrique, accessible aux personnes à mobilité réduite, destiné aux transports publics urbains de voyageurs sur le territoire de la station de Valberg

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.marches-securises.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/06/2023 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
250,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.