Publications Office of the EU
Dostawa systemów panelowych do szybkiej diagnostyki molekularnej patogenów odpowiedzialnych za sepsę, infekcje dróg oddechowych, przewodu pokarmowego i zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych/zapalenia mózgu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Dostawa systemów panelowych do szybkiej diagnostyki molekularnej patogenów odpowiedzialnych za sepsę, infekcje dróg oddechowych, przewodu pokarmowego i zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych/zapalenia mózgu

  • Opublikowano
    11/08/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
  • Termin
    22/09/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ASL Rieti
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI42 Rieti
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,569,760.07 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

PROCEDURA OTWARTA, ZGODNIE Z ART. 71 dekretu ustawodawczego nr 36/2023, W ODNIESIENIU DO SERWISU SYSTEMÓW PANELOWYCH DOTYCZĄCYCH SZYBKICH DIAGNOSTYK MOLEKOLARNYCH AGENTÓW PATOGENU ODPOWIEDZIALNYCH ZA SEPSI, INFEKCJE RESPIRATORYJNE, GASTROENTERY I MENINGITI/ENCEFALITI, W ODNIESIENIU DO WYMOGÓW LABORATORYJNEJ ANALIZY UOC HOSPITAL SAN CAMILLO DE LELLIS, ASL RIETI, NA OKRES 36 MIESIĘCY, KTÓRYCH MOŻNA ODNOWIĆ NA DALEJSZE 24 MIESIĘCY.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://stella.regione.lazio.it/portale
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV

33190000 - Różne urządzenia i produkty medyczne

33600000 - Produkty farmaceutyczne

33690000 - Różne produkty lecznicze

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
1,569,760.07 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.