-
Opublikowano26/04/2023
-
Termin24/05/2023
-
Otwarcie ofert24/05/2023
-
Odaítélve16/06/2023
-
Mai nap04/09/2026
Narzędzia
- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury
Francja-Ablis: Posiłki szkolne
le présent marché concerne l'élaboration et la livraison de repas, selon le principe de la liaison froide, ainsi que la mise à disposition du matériel nécessaire au stockage et au réchauffage des repas pour les membres du groupement de commandes suivants : Communes d'ablis, Ponthévrard, Prunay en Yvelines, Saint Martin de Bréthencourt, Sainte-Mesme et du Sivos de la Pointe du Diamant.Le présent marché est un accord-cadre de fourniture, passé selon une procédure d'appel d'offres ouvert selon les dispositions des articles L2124-2, R2124-2 et R2161-2 à R2161-5 du Code de la commande publique.La Commune d'ablis est désignée coordinatrice du groupement de commandes.des repas
https://www.marches-publics.info/
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
55523100 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55300000 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55321000 - Usługi przygotowywania posiłków
55320000 - Usługi podawania posiłków
Adres pocztowy: zone D'Activite Intercommunale
Miejscowość: Beaufay
Kod pocztowy: 72110
Kraj: FRA
Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.