Publications Office of the EU
Belgia-Brugia: Usługi dla władz publicznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Belgia-Brugia: Usługi dla władz publicznych

  • Opublikowano
    08/08/2013
  • Termin
    07/10/2013
  • Otwarcie ofert
    07/10/2013
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Provinciebestuur West-Vlaanderen
Miejsce realizacji
NUTS code: BE251 Arr. Brugge
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
75131100 Usługi dla władz publicznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
210,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
0100/2011/052
Opis

Begeleiding, opmaak en publicatie van vacatureberichten ten behoeve van het provinciebestuur West-Vlaanderen.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
07/10/2013 11:00
Place of performance
Kod CPV

75131100 - Usługi dla władz publicznych

22000000 - Druki i produkty podobne

22100000 - Drukowane książki, broszury i ulotki

79000000 - Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania

22120000 - Wydawnictwa

79600000 - Usługi rekrutacyjne

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
210,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.