Publications Office of the EU
Francja-Grenoble: Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Grenoble: Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

  • Opublikowano
    20/12/2023
  • Termin
    05/02/2024
  • Otwarcie ofert
    06/02/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
universite grenoble alpes
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK24 Isère
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK24 Isère
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60170000 Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
960,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
23FSA045
Opis

accord-Cadre de Location d'autocars avec chauffeur pour le transport d'étudiants et de personnels au départ du département de l'isère (principalement l'agglomération grenobloise)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2443121&orgAcronyme=f2h
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
06/02/2024 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.