Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe

  • Opublikowano
    04/08/2021
  • Termin
    06/09/2021
  • Anulowano
    20/10/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Główny Urząd Statystyczny
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
736,722.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
15/ST/KSZBI/POPC/PN/2021
Opis

Materiały e-learningowe zostaną przygotowane przez wykonawcę do obszarów tematycznych, zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. bezpieczny pracownik w cyberprzestrzeni – dla użytkowników wewnętrznych;
2. bezpieczeństwo informacji w statystyce publicznej – dla użytkowników wewnętrznych;
3. ochrona danych – dla użytkowników zewnętrznych;
4. bezpieczeństwo informacji w statystyce publicznej – dla użytkowników zewnętrznych.
Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia”, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz umowa, której wzór stanowi załącznik nr 6 do SWZ.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://zamowienia-gus.ezamawiajacy.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/09/2021 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
736,722.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.