Publications Office of the EU
Niemcy-Heide: Gaz ziemny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Heide: Gaz ziemny

  • Opublikowano
    27/08/2016
  • Termin
    27/09/2016
  • Otwarcie ofert
    28/09/2016
  • Odaítélve
    18/10/2016
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Heide
Miejsce realizacji
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09123000 Gaz ziemny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
510,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
510,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/09/2016 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
510,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
510,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Stadtwerke Heide GmbH
Adres pocztowy: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Miejscowość: Heide
Kod pocztowy: 25746
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.