Publications Office of the EU
Austria-Salzburg: Roboty w zakresie stolarki budowlanej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Austria-Salzburg: Roboty w zakresie stolarki budowlanej

  • Opublikowano
    25/01/2018
  • Termin
    06/03/2018
  • Otwarcie ofert
    06/03/2018
  • Odaítélve
    05/04/2018
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Land Salzburg
Miejsce realizacji
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT32 Salzburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45421000 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
290,999.15 EUR
Numer referencyjny oferty
20603-B3/224/302-2018
Opis

Bautischlerarbeiten für Böden, Wände, Decken für den Sporthallenausbau des Landesberufsschulheimes Walserfeld in 5071 Wals, Schulstraße 7.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/03/2018 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
290,999.15 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Strabag AG
Adres pocztowy: Ortenburgerstraße 27
Miejscowość: Spittal an der Drau
Kod pocztowy: 9800
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.