Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Odczynniki laboratoryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Odczynniki laboratoryjne

  • Opublikowano
    16/06/2023
  • Termin
    14/07/2023
  • Anulowano
    28/08/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
Miejsce realizacji
NUTS code: BG411 София (столица)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG411 София (столица)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696500 Odczynniki laboratoryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,600.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Предметът на възлагане по откритата процедура е избор на изпълнител/и на обществена поръчка за периодично повтарящи се доставки на лабораторни реактиви и консумативи за Автоматична система за идентификация и определяне на антибактериална чувствителност на микроорганизми, съвместими с апарат Vitek 2 Compact“ за нуждите на “Втора САГБАЛ - Шейново” ЕАД (ВЪЗЛОЖИТЕЛ).
Обхватът и основните параметри на обществената поръчка са подробно описани в техническата спецификация за изпълнение на обществената поръчка, приложена към настоящата документация за участие. Видовете лабораторни реактиви и консумативи са
обозначени по номенклатури със собствен пореден номер, наименование и с подробно описание на изискваните технически характеристики, като: съвместимост с наличния апарат Vitek 2 Compact, технически параметри, предпочитана опаковка, единична мярка и съответното за нея прогнозно количество в техническата спецификация.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/309261
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/07/2023 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
5,600.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.