Publications Office of the EU
Bułgaria-Kozloduy: Serwery - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Kozloduy: Serwery

  • Opublikowano
    10/03/2023
  • Termin
    06/04/2023
  • Otwarcie ofert
    07/04/2023
  • Odaítélve
    08/06/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Miejsce realizacji
NUTS code: BG313 Враца
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG313 Враца
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48820000 Serwery
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
198,270.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
128,000.00 BGN
Numer referencyjny oferty
51007
Opis

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/276726
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/04/2023 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
198,270.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
128,000.00 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: АСАП ЕООД
Adres pocztowy: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Miejscowość: гр. София
Kod pocztowy: 1612
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.