Publications Office of the EU
UK-Liverpool: Roboty budowlane w zakresie budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Liverpool: Roboty budowlane w zakresie budynków

  • Odaítélve
    22/03/2013
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Liverpool City Council
Miejsce realizacji
NUTS code: UKD72 Liverpool
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
18,400,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

The development of new school buildings for St John Bosco Arts College and Our Lady and St Swithins Primary School (co-location) on land at Storrington Avenue Stonebridge Cross Liverpool (“the development”). The agreement for the Development will include design and construction, development management services, professional team services and associated services.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
18,400,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Liverpool Partnership LLP
Adres pocztowy: Cornwall Building, 45-51 Newhall Street, Birmingham
Miejscowość: Warwickshire
Kod pocztowy: B3 3QR
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.