Publications Office of the EU
Neubau Psychiatrie Landschaftsbauarbeiten - Neubau Psychiatrie - Bundeswehrkrankenhaus Ulm - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Neubau Psychiatrie Landschaftsbauarbeiten - Neubau Psychiatrie - Bundeswehrkrankenhaus Ulm

  • Opublikowano
    24/06/2026
  • Termin
    30/07/2026
  • Otwarcie ofert
    30/07/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Staatl. Hochbauamt Ulm
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
859,954.65 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
26-21261
Opis

Landschaftsbauarbeiten - Neubau Psychiatrie - Bundeswehrkrankenhaus Ulm

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.landbw.de/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://vergabe.landbw.de/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/07/2026 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
859,954.65 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.