Publications Office of the EU
Niemcy-Altötting: Ochrona odgromowa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Altötting: Ochrona odgromowa

  • Opublikowano
    12/10/2020
  • Termin
    11/03/2021
  • Odaítélve
    11/05/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
InnKlinikum gKU Altötting und Mühldorf
Miejsce realizacji
NUTS code: DE21G Mühldorf a. Inn
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE214 Altötting
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45312310 Ochrona odgromowa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,648.40 EUR
Numer referencyjny oferty
395
Opis

4030.001 Blitzschutz.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
7,648.40 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Franz Maier Blitzschutzbau GmbH
Adres pocztowy: Johann-Hoffmann-Str. 5
Miejscowość: Aidenbach
Kod pocztowy: 94501
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.