Publications Office of the EU
DG – Kasety diagnostyczne do analizy lepkosprężystości przyłóżkowej krwi pełnej z zapożyczeniem systemu analitycznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

DG – Kasety diagnostyczne do analizy lepkosprężystości przyłóżkowej krwi pełnej z zapożyczeniem systemu analitycznego

  • Opublikowano
    02/09/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
  • Termin
    02/10/2026
  • Otwarcie ofert
    02/10/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Institut klinické a experimentální medicíny
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33694000 Czynniki diagnostyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
PZ-2026-0000758
Opis

Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego jest ciągłe dostarczanie jednorazowych wkładów diagnostycznych przeznaczonych do przyłóżkowej analizy wiskoelastycznej hemostazy krwi pełnej, w tym bezpłatne wypożyczenie kompatybilnego systemu analitycznego w liczbie 2 sztuk, w tym zapewnienie wsparcia serwisowego przez cały okres kredytowania. Zapożyczony system musi umożliwiać kompleksową ocenę wiskoelastyczną krwi pełnej w punkcie opieki i być przeznaczony głównie do stosowania w kardiochirurgii, chirurgii transplantacyjnej, chirurgii naczyniowej, traumatologii i intensywnej terapii.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/10/2026 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Nejnižší nabídková cena
Szacunkowa wartość
7,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.