Publications Office of the EU
Francja-Auxerre: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Auxerre: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    21/02/2020
  • Termin
    01/06/2020
  • Odaítélve
    01/10/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Office Auxerrois de l'Habitat
Miejsce realizacji
NUTS code: FRC14 Yonne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRC14 Yonne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,310,684.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,434,095.63 EUR
Numer referencyjny oferty
2020-10
Opis

Conception-réalisation pour la construction de 40 logements locatifs sociaux - Grattery III à Auxerre

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marches.ternum-bfc.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=64340&orgAcronyme=h6b
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
5,310,684.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,434,095.63 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: BOUYGUES BATIMENT NORD-EST
Adres pocztowy: 13, avenue Albert 1er
Miejscowość: DIJON
Kod pocztowy: 21000
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: ANNE-GAËL LAUNAY
Adres pocztowy: CHEMIN DU SAUSSAIS
Miejscowość: VILLENEUVE SUR YONNE
Kod pocztowy: 89500
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: SCOPING
Adres pocztowy: 13 RUE DE LA HOUE
Miejscowość: QUETIGNY
Kod pocztowy: 21800
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.