Publications Office of the EU
Niemcy-Dessau-Roßlau: Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Dessau-Roßlau: Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

  • Opublikowano
    17/06/2022
  • Termin
    14/07/2022
  • Anulowano
    28/07/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Dessau-Roßlau, Zentr. Vergabestelle
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
49/2022 De-Ro
Opis

Los 4-4 Starkstrominstallation

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.evergabe.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/07/2022 09:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.