Publications Office of the EU
Czechy-Hradec Králové: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Hradec Králové: Urządzenia medyczne

  • Opublikowano
    03/05/2021
  • Termin
    31/05/2021
  • Otwarcie ofert
    31/05/2021
  • Odaítélve
    24/08/2021
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Královéhradecký kraj
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33100000 Urządzenia medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,220,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,195,600.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/05/2021 09:00
Nabywcy
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,220,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,195,600.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Adres pocztowy: Knínická 1577/8
Miejscowość: Kuřim
Kod pocztowy: 664 34
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.