Publications Office of the EU
Rumunia-Târgu Mureș: Nośniki kontrastu rentgenowskiego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Rumunia-Târgu Mureș: Nośniki kontrastu rentgenowskiego

  • Opublikowano
    10/04/2020
  • Termin
    15/05/2020
  • Otwarcie ofert
    15/05/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Miejsce realizacji
NUTS code: RO125 Mureş
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO125 Mureş
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696800 Nośniki kontrastu rentgenowskiego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,399,894.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
12,946,281.30 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
24014380_2020_PAAPD1130310
Opis

Pakt cyfrowy Szkoły w Duisburgu – infrastruktura informatyczna i technologia niskiego napięcia (tutaj: Pakiet 32 SFSB Crane School w Duisburg-Wanheimerort)

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Spitalul Clinic Județean Mureș
Krajowy numer ewidencyjny: 24014380
Adres pocztowy: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Miejscowość: Târgu Mureș
Kod NUTS: RO125
Kod pocztowy: 540072
Kraj: ROU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Nicoleta Sandor
Główny adres: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
15/05/2020 15:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.