Publications Office of the EU
OTWARTA PROCEDURA UMOWY RAMOWEJ Z ZADOWOLENIEM PRZYJMUJĄ NR 900 MIGRANTÓW W JEDNOLITYCH JEDNOSTKACH DOMOWYCH O MAKSYMALNEJ KAPITALE 50 MIGRANTÓW - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

OTWARTA PROCEDURA UMOWY RAMOWEJ Z ZADOWOLENIEM PRZYJMUJĄ NR 900 MIGRANTÓW W JEDNOLITYCH JEDNOSTKACH DOMOWYCH O MAKSYMALNEJ KAPITALE 50 MIGRANTÓW

  • Odaítélve
    02/09/2026
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
PREFETTURA DI VERONA
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH31 Verona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85311000 Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
27,716,278.00 EUR
Numer referencyjny oferty
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Opis

OTWARTA PROCEDURA UMOWY RAMOWEJ Z ZADOWOLENIEM PRZYJMUJĄ NR 900 MIGRANTÓW W JEDNOLITYCH JEDNOSTKACH DOMOWYCH O MAKSYMALNEJ KAPITALE 50 MIGRANTÓW

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
27,716,278.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ALBANUOVA SOCIETA'COOPERATIVA SOCIALE
Adres pocztowy:
Miejscowość: NOGARA
Kod pocztowy: 37054
Kraj:
Oficjalna nazwa: IGEA S.C.S.
Adres pocztowy:
Miejscowość: VERCELLI
Kod pocztowy: 13100
Kraj:
Oficjalna nazwa: ATI SAMARITANO
Adres pocztowy:
Miejscowość: VERONA
Kod pocztowy: 37126
Kraj:
Oficjalna nazwa: SPAZIO APERTO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Adres pocztowy:
Miejscowość: BUSSOLENGO
Kod pocztowy: 37012
Kraj:
Oficjalna nazwa: A.CROSS ONLUS
Adres pocztowy:
Miejscowość: CAPRINO VERONESE
Kod pocztowy: 37013
Kraj:
Oficjalna nazwa: JOY SOCIETÀ COOPERATIVA ARL
Adres pocztowy:
Miejscowość: VERONA
Kod pocztowy: 37121
Kraj:
Oficjalna nazwa: CASCINA CLARABELLA COOPERATIVA SOCIALE ETS
Adres pocztowy:
Miejscowość: CORTE FRANCA
Kod pocztowy: 25040
Kraj:
Oficjalna nazwa: Cooperativa Sociale Famiglia Felice
Adres pocztowy:
Miejscowość: VERONA
Kod pocztowy: 37135
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.