Publications Office of the EU
Francja-Courbevoie: Usługi architektoniczne i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Courbevoie: Usługi architektoniczne i podobne

  • Opublikowano
    24/05/2017
  • Termin
    19/06/2017
  • Otwarcie ofert
    19/06/2017
  • Odaítélve
    28/08/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ville de Courbevoie
Miejsce realizacji
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71200000 Usługi architektoniczne i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
140,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
17s0030
Opis

La consultation donnera lieu à un marché forfaitaire et à tranches conformément à l'article 77 du décret no 2016-360 du 25.3.2016 définies comme suit:
Tranche ferme — diagnostic et missions de base
Tranche optionnelle 1 — ordonnancement — pilotage — coordination (Opc)
La tranche ferme est divisée en 8 phases définies comme suit:
1.Diagnostic;
2.Avant Projet Sommaire;
3.Avant Projet Définitif;
4.Études de projet;
5.Assistance pour la passation des contrats de travaux;
6.Examen de conformité visa;
7.Direction de l'exécution des contrats de travaux;
8.Assistance lors des opérations de réception.
Le marché prendra effet à compter de sa date de notification pour une durée de 25 mois hors période de garantie de parfait achèvement des ouvrages issus de cette opération (durée légale 1 an).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ville de Courbevoie: service de la commande publique
Adres pocztowy: Hôtel de Ville, 1 rue Albert Simonin
Miejscowość: Courbevoie
Kod NUTS: FR105
Kod pocztowy: 92401
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.ville-courbevoie.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.ville-courbevoie.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/06/2017 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
140,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SARL Uruk V
Adres pocztowy: 27 rue de Chambéry
Miejscowość: Paris
Kod pocztowy: 75015
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.