Publications Office of the EU
Szwecja-Norrköping: Usługi reklamowe i marketingowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Norrköping: Usługi reklamowe i marketingowe

  • Opublikowano
    25/06/2021
  • Termin
    24/08/2021
  • Otwarcie ofert
    25/08/2021
  • Odaítélve
    09/09/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Hyresbostäder i Norrköping Aktiebolag
Miejsce realizacji
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79340000 Usługi reklamowe i marketingowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
Unr 7/2021
Opis

Ramavtalet omfattar Reklambyråtjänster, där stora delar av uppdragen kräver leverantörens närvaro på plats i Norrköping.
Med Reklambyråtjänster avses i första hand större uppdrag som kampanjer och koncept för att stärka Hyresbostäders varumärke, där Leverantören sköter hela processen, från idé till färdig produkt och i nära samarbete med Hyresbostäders kontaktperson.
Observera att inga frågor kommer besvaras under semestertider, vecka 27-31.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afouzksddd&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
25/08/2021 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
10,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
10,000,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Byn Kommunikationsbyrå AB
Adres pocztowy: Skolgatan 1
Miejscowość: Norrköping
Kod pocztowy: 60225
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.