Publications Office of the EU
Łotwa-Jelgava: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Łotwa-Jelgava: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

  • Opublikowano
    31/01/2018
  • Termin
    01/03/2018
  • Anulowano
    28/04/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Miejsce realizacji
NUTS code: LV003 Kurzeme
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV00 Latvija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
LLU 2018/17/AK
Opis

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Krajowy numer ewidencyjny: 90000041898
Adres pocztowy: Lielā iela 2
Miejscowość: Jelgava
Kod NUTS: LV00
Kod pocztowy: LV-3001
Kraj: LVA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Inese Sprukta
Główny adres: http://www.llu.lv
Drogą elektroniczną:
www.eis.gov.lv
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/03/2018 15:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.