Publications Office of the EU
Oszczędność energii UPS Uh. Hradiště Všehrdova - wymiana opraw oświetleniowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Oszczędność energii UPS Uh. Hradiště Všehrdova - wymiana opraw oświetleniowych

  • Opublikowano
    21/07/2026
  • Termin
    24/08/2026
  • Otwarcie ofert
    24/08/2026
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,674,797.61 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
01
Opis

Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa i montaż opraw oświetleniowych zgodnie z wyszczególnionym budżetem stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy o roboty budowlane oraz zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 6 do niniejszej dokumentacji przetargowej. Podstawę realizacji przedmiotu zamówienia publicznego stanowią następujące dokumenty: • Budżet pozycji • Dokumentacja projektowa • Oświadczenie NPÚ z dnia 23.10.2024 r. Przedmiot zamówienia publicznego według CPV: • 45311000-0: Usługi instalowania instalacji elektrycznych i sprzętu • 31500000-1: Elektryczne źródła światła i oprawy oświetleniowe

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/08/2026 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Nejnižší nabídková cena
Szacunkowa wartość
7,674,797.61 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.