Publications Office of the EU
Szwecja-Luleå: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu restauracyjnego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Luleå: Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu restauracyjnego

  • Odaítélve
    01/02/2022
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Luleå Kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50882000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu restauracyjnego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
16,000,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
KLF 2022/48
Opis

Frivilig förhandsinsyn avseende service, underhåll och tillsyn av fettavskiljare hos kommunens anläggningar. Upphandlingen genomförs som förhandlat förfarande utan föregående annonsering med hänvisning till 6 kap. 14 § LOU, d.v.s. av tekniska skäl endast en möjlig leverantör

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
16,000,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bioteria Technology AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Täby
Kod pocztowy:
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.