Publications Office of the EU
PL-Bydgoszcz: Usługi odśnieżania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bydgoszcz: Usługi odśnieżania

  • Opublikowano
    07/09/2011
  • Termin
    17/10/2011
  • Otwarcie ofert
    17/10/2011
  • Odaítélve
    21/10/2011
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90620000 Usługi odśnieżania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,221,000.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
868,295.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
ZDW.RDW3.T12.361-15/11
Opis

Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem i sprzątaniem dróg wojewódzkich dla Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi w sezonie zimowym 2011/2012 - z podziałem na 3 części.
Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wojewódzkich.
Częśc zamówienia nr 1.
— nr 237 Czersk – Mąkowarsko od km 7+006 do km 47+405,
— nr 240 Chojnice – Świecie, od km 11+243 do km 45+725,
— nr 241 Tuchola – Sępólno od km 0+000 do km 28+490.
Częśc zamówienia nr 2.
— nr 189 Złotów – Więcbork od km 33+255 50+151,
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 28+490 56+442,
— nr 242 Więcbork – Łobżenica od km 0+000 8+012,
— nr 243 Mrocza – Koronowo od km 0+000 do km 27+184.
Częśc zamówienia nr 3.
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 56+442 94+039,
— nr 246 Paterek - Szubin od km 0+000 16+958,
— nr 246 Szubin – Łabiszyn od km 16+958 do km 31+433,
— nr 247 Kcynia – Szubin od km 0+000 do km 15+707.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług środkami transportowymi i sprzętem do zimowego utrzymania dróg na rzecz Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi polegających na:
— zwalczaniu śliskości zimowej przez rozsypywanie materiałów uszorstniających i topników piaskarkami i solarkami,
— utrzymanie w gotowości sprzętu przewidzianego do realizacji zadań wraz z obsługą,
— pracę sprzętu, dla piaskarek i solarek pełnienie dyżuru sprzętu wg dyspozycji zamawiającego, załadunek materiałów, dojazd na bazę,
— zamawiający zapewni zaopatrzenie w sól drogową na składowisku wskazanym przez wykonawcę część zamówienia nr 2, nr 3,
— zamawiający przekaże wykonawcy w stanie sprawnym technicznie sprzęt przed sezonem zimowym protokołem zdawczo – odbiorczym gdzie będzie opisany jego stan techniczny,
— wykonawca dostarczy piasek i wykona mieszankę oraz solankę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27.10.2005 r. (Dz. U. 230 poz. 1960) część zamówienia nr 1, nr 2, nr 3,
— wykonawca zabezpieczy na własny koszt środki do zwalczania śliskości przed wilgocią, na własnym placu składowym częśc zamówienia nr 2, nr 3,
— po wykonaniu mieszanki piaskowo-solnej wykonawca zobowiązany jest do takiego przechowywania materiału, aby umożliwić jego obmiar do odbioru,
— odśnieżanie nawierzchni pługami wirnikowym, pługami odśnieżnymi, równiarkami i ładowarkami,
— przegotowanie mieszaniny pisakowo-solnej (sól zamawiającego),
— załadunek mieszaniny piaskowo-solnej i soli drogowej,
— po zakończeniu sezonu zimowego posprzątanie wyznaczonych odcinków dróg z piasku (wyznaczone miejsca wskaże zamawiający w miejscowościach posiadających chodniki w krawężniku) + kratki ściekowe.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
17/10/2011 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.