Publications Office of the EU
Francja-Rueil-Malmaison: Roboty w zakresie budowy autostrad - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Rueil-Malmaison: Roboty w zakresie budowy autostrad

  • Opublikowano
    13/05/2020
  • Termin
    06/07/2020
  • Otwarcie ofert
    06/07/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Cofiroute
Miejsce realizacji
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233110 Roboty w zakresie budowy autostrad
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Réalisation des travaux d’un diffuseur pour le raccordement du giratoire nord de l’échangeur d’accès à l’aire de service des Jardins-de-Villandry sur l’autoroute A85, à la voirie communale au lieu-dit «La Recoulière», sur la commune de Druye. Les travaux comprennent les terrassements, l’assainissement, les chaussées, la signalisation, les équipements et les aménagements paysagers.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Cofiroute
Krajowy numer ewidencyjny: 55211589100418
Adres pocztowy: 12 rue Louis Blériot — CS 30035
Miejscowość: Rueil-Malmaison Cedex
Kod NUTS: FR105
Kod pocztowy: 92506
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Direction de la maîtrise d'ouvrage — cellule marchés
Główny adres: http://www.vinci-autoroutes.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/07/2020 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.