Publications Office of the EU
UTRZYMANIE PARK ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

UTRZYMANIE PARK ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS

  • Opublikowano
    24/10/2025
  • Termin
    03/11/2025
  • Otwarcie ofert
    06/11/2025
  • Odaítélve
    17/12/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
PATRIMOINE SA LANGUEDOCIENNE
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50750000 Usługi w zakresie konserwacji wind
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
318,764.22 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
ASCENSEURS BRENNUS
Opis

Organizacje, będące członkami SAC BRENNUS, postanowiły utworzyć konsorcjum w celu rozpoczęcia kontraktu na utrzymanie odpowiedniej floty wind. Członkami grupy są: - DOMITIA HABITAT OPH (11) - PATRIMOINE SA Languedocienne (31) - L'OPH de la Communauté d'Agglomération CASTRES-MAZAMET (81)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/11/2025 14:00
Place of performance
Brak
Kod CPV
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.