Publications Office of the EU
UK-Canterbury: Usługi projektowania architektonicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Canterbury: Usługi projektowania architektonicznego

  • Odaítélve
    30/03/2012
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71220000 Usługi projektowania architektonicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,032,360.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
IS/Templeman Library Design/1111
Opis

The University of Kent is seeking to appoint a Design Team for a c12 000 000 GBP project comprising an extension to the existing library and potentially a reconfiguration of existing library space.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,032,360.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Penoyre & Prasad
Adres pocztowy: 28-42 Banner Street
Miejscowość: London
Kod pocztowy: EC1Y 8QE
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.