Publications Office of the EU
Bułgaria-Plovdiv: Kotły grzewcze centralnego ogrzewania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Plovdiv: Kotły grzewcze centralnego ogrzewania

  • Opublikowano
    07/11/2017
  • Odaítélve
    16/01/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Miejsce realizacji
NUTS code: BG421 Пловдив
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG421 Пловдив
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44621220 Kotły grzewcze centralnego ogrzewania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,725,614.74 BGN
Numer referencyjny oferty
282-TP-19-TG-Д-З
Opis

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Krajowy numer ewidencyjny: 115016602
Adres pocztowy: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Miejscowość: Пловдив
Kod NUTS: BG421
Kod pocztowy: 4000
Kraj: BGR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Główny adres: www.evn.bg
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
7,725,614.74 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: „Роберт Бош“ ЕООД
Adres pocztowy: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Miejscowość: София
Kod pocztowy: 1407
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.