Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Usługi informacyjne dotyczące wartości dodanej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Włochy-Rzym: Usługi informacyjne dotyczące wartości dodanej

  • Opublikowano
    22/05/2013
  • Termin
    08/07/2013
  • Otwarcie ofert
    15/07/2013
  • Odaítélve
    01/04/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Banca d'Italia
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
64216210 Usługi informacyjne dotyczące wartości dodanej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,700,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,294,094.50 EUR
Numer referencyjny oferty
G858 002/13
Opis

La procedura è volta ad acquisire servizi di:
1) accesso online tramite la rete Internet a una piattaforma web per la consultazione di banche dati, con finalità di produzione di report e di esportazione di dati e informazioni commerciali sulle imprese e sulle persone giuridiche o fisiche;
2) produzione con cadenza periodica (di norma, mensile) su supporto ottico di due archivi (file) relativi ai protesti levati sul territorio italiano riferiti alle persone fisiche;
3) produzione con cadenza periodica (di norma, annuale) su supporto ottico di un archivio (file) riguardante le partecipazioni delle imprese italiane all'estero;
4) assistenza tecnica (Helpdesk) contattabile da remoto;
5) assistenza specialistica on-site volta a favorire l'ottimale sfruttamento della piattaforma web da parte degli utilizzatori, da svolgere presso sedi della Banca d'Italia in Roma e Frascati.
Il contratto, efficace dalla stipula, avrà una durata di 4 anni dal primo giorno del mese successivo all'accettazione della fornitura.
Ulteriori informazioni sono contenute nel Disciplinare di gara, nel Capitolato tecnico e negli altri allegati al Disciplinare che costituiscono parte integrante e sostanziale del presente Bando.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
15/07/2013 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,700,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,294,094.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Cerved Group SpA
Adres pocztowy: Via San Vigilio 1
Miejscowość: Milano (MI)
Kod pocztowy: 20142
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.