Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Londyn: Usługi taxi - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Londyn: Usługi taxi

  • Opublikowano
    15/03/2019
  • Termin
    11/04/2019
  • Otwarcie ofert
    12/04/2019
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
London Universities Purchasing Consortium
Miejsce realizacji
NUTS code: United Kingdom
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: United Kingdom
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60120000 Usługi taxi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,500,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
TRA5047LU
Opis

The Provider will be required to provide a cost and time efficient taxi service with an effective booking process to ensure a prompt and professional service mainly operating between various locations within London and surrounding counties, and all London airports.
The framework will be for a maximum period of 4 years comprised of an initial period of 2 years and 2x1 year extension.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: London Universities Purchasing Consortium
Adres pocztowy: Shropshire House, 179 Tottenham Court Road
Miejscowość: London
Kod NUTS: UK
Kod pocztowy: W1T 7NZ
Kraj: GBR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Joyce Kadri
Główny adres: https://www.lupc.ac.uk/
Drogą elektroniczną:
https://lupc.bravosolution.co.uk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
12/04/2019 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.