Publications Office of the EU
Dostawa 12 TEMPORARISED MECHANICAL LOCK POJAZDY (TOMCH) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Dostawa 12 TEMPORARISED MECHANICAL LOCK POJAZDY (TOMCH)

  • Termin
    19/03/2024
  • Opublikowano
    16/09/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35412000 Opancerzone wozy bojowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
19,354,838.71 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1/2024
Opis

POŚWIADCZENIE UMOWY NA DOSTAWĘ 12 CZASOWYCH ZASTOSOWANYCH POJAZDÓW MECHANICZNYCH (TOMCH) Z RÓWNOWAŻNYM POŚWIADCZENIEM 4-letniej UMOWY RAMOWEJ DOTYCZĄCEJ ICH KOŃCOWEGO WSPARCIA (FOS), Z TAKIM SILNIKIEM EKONOMICZNYM.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
19,354,838.71 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.