Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Warszawa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

  • Opublikowano
    13/04/2013
  • Termin
    22/05/2013
  • Otwarcie ofert
    22/05/2013
  • Odaítélve
    08/07/2013
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kancelaria Senatu
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
950,000.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,176,520.22 PLN
Numer referencyjny oferty
BPSP-340-5/13 KP-1/13
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu do głosowania z torem audio w sali posiedzeń Senatu, wraz z serwisem i opcjonalnymi pracami rozwojowymi w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.
2. Przedmiot zamówienia – opis ogólny
2.2. Elementem Sali Posiedzeń Senatu RP jest system (konferencyjny) do obsługi głosowań zwany dalej systemem, pozwalający na:
2.2.2. Wykonywanie parlamentarnych głosowań imiennych;
2.2.3. Prowadzenie dyskusji z miejsc;
2.2.4. Współpracę z innymi systemami.
3. Istniejący system, wobec wyeksploatowania i wykonywanego remontu sali, zostanie w ramach ww.
postępowania, wymieniony na nowy.
4. Przedmiotem zamówienia jest elektroniczny system obsługi głosowań stanowiący zestaw urządzeń i programów służących do:
4.1. Identyfikacji głosujących/dyskutujących przy pomocy stykowych kart elektronicznych;
4.2. Realizacji głosowań;
4.3. Obsługi dyskusji prowadzonej z miejsc;
4.4. Przesyłania do wyświetlania komunikatów tekstowych, informacji o mówcach i głosowaniach;
4.5. Drukowania wyników głosowań;
4.6. Gromadzenia lokalnie ww. informacji i przesyłania jej do innych odbiorców;
4.7. Zarządzania opisanymi wyżej procesami i prezentacji zachodzących zjawisk na monitorach operatora;
5. Dostarczony system będzie musiał być dostosowany do posiadanych przez Kancelarię Senatu:
5.1. Systemu wizualizacji informacji na Sali Posiedzeń na ekranach LCD;
5.2. Systemu TV w zakresie sterowania i wyświetlania informacji;
5.3. Innych systemów gromadzenia informacji.
6. Zamówienie obejmuje:
6.1. Wykonanie projektu;
6.2. Dostawę elementów;
6.3. Dostarczenie dedykowanego oprogramowania;
6.4. Okablowanie sali w niezbędnym zakresie;
6.5. Instalację dostarczonych elementów systemu na sali;
6.6. Uruchomienie i testowanie systemu;
6.7. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej;
6.8. Asystę techniczną w czasie 3 pierwszych posiedzeń z nowym systemem;
6.9. Prace serwisowe (niegwarancyjne);
6.10. Rozwój funkcjonalności systemu w okresie użytkowania.
7. Umowa zostanie zawarta na okres 48 miesięcy, przy czym
7.1. System musi zostać zainstalowany i oddany do użytkowania w 2013 r. na warunkach określonych w SIWZ;
7.2. Serwis i prace rozwojowe będą się odbywały w pozostałym okresie umowy;
7.3. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie wypłacane:
7.3.1. Jednorazowo po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu;
7.3.2. Za prace serwisowe i rozwojowe, stosownie do ich przebiegu;
8. Fazy realizacji zamówienia
8.1. Zamawiający oczekuje wydzielenia następujących faz:
8.1.1. Faza I – projekt wykonawczy;
8.1.2. Faza II – wykonanie systemu (sprzętowe i programowe);
8.1.3. Faza III – dostawa, montaż i uruchomienie na sali;
8.1.4. Faza IV – serwisowanie i rozwój systemu.
9. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała w siedzibie Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6, w Warszawie.
10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania niniejszego zamówienia.
11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Kancelaria Senatu Kancelaria Ogólna, ul. Wiejska 6, 00-902 Warszawa, budynek B, wejście BII, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.
Adres pocztowy: ul. Wiejska 6
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-902
Kraj: POL
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
22/05/2013 12:30
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
950,000.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,176,520.22 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TRIAS AVI Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Kabaretowa 21
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-942
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.