Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Exeter: Usługi farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Exeter: Usługi farmaceutyczne

  • Zapowiedziano
    03/11/2016
  • Przybliżona data publikacji
    16/12/2016
  • Opublikowano
    10/01/2017
  • Termin
    03/02/2017
  • Otwarcie ofert
    03/02/2017
  • Odaítélve
    21/03/2017
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Somerset Partnership NHS Foundation Trust
Miejsce realizacji
NUTS code: UKK23 Somerset
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKK South West (England)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85149000 Usługi farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
SPT/TD/PPSA/NOV-16
Opis

Supply of Pharmacy Services for the Somerset Partnership NHS Foundation Trust. This procurement was managed by the Peninsula Purchasing and Supply Alliance on behalf of Somerset Partnership NHS Foundation Trust.
This Procurement was conducted under the Light Touch Regime: Regulation 74-76.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Somerset Partnership NHS Foundation Trust
Krajowy numer ewidencyjny: 1234
Adres pocztowy: c/o Peninsula Purchasing and Supply Alliance, Royal Devon and Exeter NHS Foundation Trust, Gladstone Road, South west region
Miejscowość: Exeter
Kod NUTS: UKK23
Kod pocztowy: EX1 2ED
Kraj: GBR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Tracie Dawson
Główny adres: https://uk.eu-supply.com/login.asp?B=NHSSW
Drogą elektroniczną:
https://uk.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=18429&B=NHSSW
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/02/2017 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
10,000,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
10,000,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Yeovil District Hospital NHS Foundation Trust
Adres pocztowy: Higher Kingston
Miejscowość: Yeovil
Kod pocztowy: BA21 4AT
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.