Publications Office of the EU
Hiszpania-Majadahonda: Odczynniki i środki kontrastowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Majadahonda: Odczynniki i środki kontrastowe

  • Opublikowano
    02/02/2018
  • Termin
    12/03/2018
  • Otwarcie ofert
    05/04/2018
  • Odaítélve
    30/04/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Miejsce realizacji
NUTS code: ES300 Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
242,347.05 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
157,002.04 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
GCASU 2018-3-FAR
Opis

Suministro de gadolinio

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Adres pocztowy: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Miejscowość: Madrid.
Kod pocztowy: 28222
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
05/04/2018 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.