Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

  • Opublikowano
    23/09/2015
  • Termin
    30/10/2015
  • Otwarcie ofert
    30/10/2015
  • Odaítélve
    18/12/2015
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: PL4 Makroregion północno-zachodni
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
86,880.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
125,749.05 PLN
Numer referencyjny oferty
ZP/2015/09/0113/POZ
Opis

1. Przedmiotem Zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowej, dla zamierzenia budowlanego pod nazwą: „Modernizacja gazociągu DN500 Adamów Włocławek oraz DN250 Turek–Uniejów (wykonanie dwóch przejść pod rzeką Kiełbaska oraz zabudowa liry przekroczenia cieku rzeki (cieku) Kiełbaska, a także likwidacja przekroczeń nadziemnych)”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1 oraz Warunkach Technicznych nr OP-DL.4131.112.2014/1 stanowiących załącznik nr 1.A do SIWZ.
3. Podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenia zasad równego traktowania i uczciwej konkurencji, a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego.
4. W przypadku powoływania się w treści załącznika nr 1 oraz nr 1.A do SWIZ na konkretne normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy odniesienia Zamawiający zgodnie z art. 30 ust. 4 Ustawy dopuszcza rozwiązania równoważne wymaganiom opisywanym w przywołanych normach, aprobatach, specyfikacjach technicznych i systemach odniesienia, w tym dokumenty równoważne.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
30/10/2015 10:15
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
86,880.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
125,749.05 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TESGAS SA
Adres pocztowy: Dąbrowa ul. Batorowska 9
Miejscowość: Dopiewo
Kod pocztowy: 62-070
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.