Publications Office of the EU
Niemcy-Moguncja: Usługi drukowania i dostawy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Moguncja: Usługi drukowania i dostawy

  • Odaítélve
    12/09/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79823000 Usługi drukowania i dostawy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
52,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
33,525.11 EUR
Numer referencyjny oferty
01-2016
Opis

Das IMPP ist für die Vorbereitung von Staatsexamina der Medizin, Pharmazie und Psychotherapie zuständig:
1. Es sollen zu den viermal im Jahr stattfindenden Prüfungsterminen Prüfungshefte (ca. 94 000 jährlich) und Bildbeilagen (ca. 61 000 jährlich) gedruckt, nach Maßgaben des Auftraggebers konfektioniert und bundesweit an ca. 26 Landesprüfungsämter ausgeliefert werden.
2. Gegenstand des Auftrags ist ferner zweimal im Jahr der Druck von Praktischen Hinweisen (ca. 36 800 jährlich) und deren Lieferung an den Sitz des Auftraggebers (Mainz bzw. Ginsheim-Gustavsburg).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
52,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
33,525.11 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: M.J. Raak GmbH
Adres pocztowy: Berner Straße 38
Miejscowość: Frankfurt am Main
Kod pocztowy: 60437
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.