Publications Office of the EU
Czechy-Brno: Diagnostyczne urządzenia ultradźwiękowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Brno: Diagnostyczne urządzenia ultradźwiękowe

  • Opublikowano
    26/05/2021
  • Termin
    22/06/2021
  • Otwarcie ofert
    22/06/2021
  • Odaítélve
    19/08/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33124120 Diagnostyczne urządzenia ultradźwiękowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,480,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,327,500.00 CZK
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
29/2021
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání dvou UZV přístrojů.
Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž a uvedení do provozu včetně instruktáže.
Veřejná zakázka je rozdělená na 2 samostatné části:
Část 1: Přístroj ultrazvukový diagnostický pro plastickou chirurgii;
Část 2: Přístroj ultrazvukový diagnostický nejvyšší třídy pro urologii.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/06/2021 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.