Publications Office of the EU
Hiszpania-Vitoria-Gasteiz: Usługi kontroli technicznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Hiszpania-Vitoria-Gasteiz: Usługi kontroli technicznej

  • Opublikowano
    26/07/2023
  • Termin
    15/09/2023
  • Otwarcie ofert
    05/10/2023
  • Odaítélve
    19/12/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
VISESA - Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A. - Departamento Técnico
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES21 País Vasco
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71356100 Usługi kontroli technicznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
368,680.65 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
209,116.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
CON-230445
Opis

Zamówienie na świadczenie usług ENTITY CONTROL JAKOŚCI (ECCE) w budynku na kilka promocji VISESA.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: VISESA - Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A. - Departamento Técnico
Krajowy numer ewidencyjny: A20306775
Adres pocztowy: Vivienda y Suelo de Euskadi, S.A.c/Portal de Gamarra, 1A 2ºplanta01013 Vitoria-Gasteiz
Miejscowość: Vitoria-Gasteiz
Kod NUTS: ES21
Kod pocztowy: 01013
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Cristina Llamas
Główny adres: http://www.visesa.eus
Drogą elektroniczną:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/10/2023 09:45
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.