Publications Office of the EU
Szwecja-Norrköping: Telewizja kablowa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Szwecja-Norrköping: Telewizja kablowa

  • Opublikowano
    01/02/2017
  • Termin
    08/03/2017
  • Otwarcie ofert
    09/03/2017
  • Odaítélve
    24/03/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Migrationsverket
Miejsce realizacji
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
92232000 Telewizja kablowa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,200,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
3.2.1-2016-159955
Opis

Ni inbjuds härmed att lämna anbud på upphandling med benämning Kabel-TV. Migrationsverket har behov av distribution av Kabel-TV till boenden som Migrationsverket driver i egen regi och med möjlighet till visning av samma kanalutbud i sina administrativa lokaler så som receptioner m.m. och förvarsenheter.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aftsduacqm&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/03/2017 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,200,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Hoist Group AB
Adres pocztowy: Box 6074
Miejscowość: Solna
Kod pocztowy: 171 06
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.