Publications Office of the EU
Nowy budynek badawczy DKFZ - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Nowy budynek badawczy DKFZ

  • Zapowiedziano
    05/05/2023
  • Przybliżona data publikacji
    15/06/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Nieaktywne
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Deutsches Krebsforschungszentrum (DKFZ Standort Dresden)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215100 Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
18,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Nowy budynek badawczy DKFZ. Zaplanowano wiele indywidualnych transakcji (2022–2026). Informacje na temat treści i zakresu poszczególnych części dostarcza się oddzielnie wraz z odrębnym ogłoszeniem. Kolejne zapowiedzi zaplanowano na lata 2022/2023.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Adres pocztowy: Fetscherstraße 74
Miejscowość: Dresden
Kod NUTS: DED21
Kod pocztowy: 01307
Kraj: DEU
Główny adres: www.uniklinikum-dresden.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Nabywcy
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
18,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.