Publications Office of the EU
Francja-Douai: Spektrometry masy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Douai: Spektrometry masy

  • Opublikowano
    08/07/2016
  • Termin
    31/08/2016
  • Otwarcie ofert
    05/09/2016
  • Odaítélve
    02/11/2016
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
École des mines de Douai
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE11 Nord
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38433100 Spektrometry masy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
416,665.00 EUR
Numer referencyjny oferty
no 16 EMD 035 M
Opis

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: École des mines de Douai
Krajowy numer ewidencyjny: 19590342200010
Adres pocztowy: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Miejscowość: Douai
Kod NUTS: FR301
Kod pocztowy: 59508
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Annie Demski
Główny adres: http://www2.mines-douai.fr
Drogą elektroniczną:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/09/2016 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
416,665.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Adres pocztowy: Eduard-Bodem-Gasse 3
Miejscowość: Innsbruck
Kod pocztowy: 6020
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.