Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Roboty budowlane w zakresie szkół średnich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

D-Hohenstein-Ernstthal: Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

  • Opublikowano
    08/11/2011
  • Termin
    29/11/2011
  • Otwarcie ofert
    29/11/2011
  • Odaítélve
    20/12/2011
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Miejsce realizacji
NUTS code: DED45 Zwickau
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45214220 Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
262,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
295,599.81 EUR
Numer referencyjny oferty
SARI11/12_NP02/L07
Opis

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Adres pocztowy: Altmarkt 41
Miejscowość: Hohenstein-Ernstthal
Kod pocztowy: 09337
Kraj: DEU
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
29/11/2011 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
262,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
295,599.81 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Plesch & Seidel GmbH
Adres pocztowy: Auerbacher Straße 93
Miejscowość: Klingenthal
Kod pocztowy: 08248
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.