Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Wilno: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

  • Opublikowano
    20/12/2019
  • Termin
    21/01/2020
  • Otwarcie ofert
    21/01/2020
  • Odaítélve
    10/04/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Miejsce realizacji
NUTS code: LT Lietuva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT Lietuva
Gazdasági ágazat (fő CPV)
73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
167,561.98 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
167,520.66 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Miško mokslo darbų (5 pirkimo objekto dalys) atlikimo paslaugos:
— 1 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Kelminio puvinio poveikio eglynų tvarumui ir produktyvumui įvertinimas“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 2 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Dirvožemių organinės anglies tvarumo miško ekosistemose įvertinimas“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 3 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Pradinio medyno tankumo ir ankstyvųjų ugdomųjų kirtimų įtaka eglės medžių stiebų kokybei“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 4 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Galimybės panaudoti drebulės simbiotines bakterijas medžius pažeidžiančių patogeninių grybų biologinei kontrolei tyrimas“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 5 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Atsparesnių džiūvimui paprastojo uosio tyrimai ir išsaugojimas ex situ, panaudojant naujus atrankos metodus ir siekiant nustatyti augavietės sąlygų ir paveldimumo poveikį jų sveikatingumui“ atlikimo paslaugų pirkimas.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Krajowy numer ewidencyjny: 188602370
Adres pocztowy: A. Jakšto g. 4
Miejscowość: Vilnius
Kod NUTS: LT
Kod pocztowy: LT-01105
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dovilė Montvilaitė
Główny adres: http://www.am.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=490600&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/01/2020 09:45
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.