Publications Office of the EU
Rahmenvereinbarung zur Beschaffung von Dell Client-Systemen und Dell Monitoren für die Schulen des Landkreises Oder-Spree - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rahmenvereinbarung zur Beschaffung von Dell Client-Systemen und Dell Monitoren für die Schulen des Landkreises Oder-Spree

  • Opublikowano
    21/03/2025
  • Termin
    21/04/2025
  • Otwarcie ofert
    21/04/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landkreis Oder-Spree, Der Landrat, Amt für Schulverwaltung und Baumanagement
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE40C Oder-Spree
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30213000 Komputery osobiste
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,150,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
4010104625
Opis

Beschaffung von Dell(R) Client-Geräten zur Ausstattung der Schulen des Landkreises

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YEJH6MJ
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YEJH6MJ
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
21/04/2025 12:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
4,150,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.