Publications Office of the EU
Włochy-Monselice: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Włochy-Monselice: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

  • Opublikowano
    09/05/2018
  • Termin
    14/06/2018
  • Otwarcie ofert
    18/06/2018
  • Odaítélve
    20/08/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centrale Unica di Committenza di Monselice Provincia di Padova c/o Comune di Monselice
Miejsce realizacji
NUTS code: ITH36 Padova
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH36 Padova
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
932,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
202,728.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Przyznanie czteroletniej publicznej usługi konserwacji ekologicznej.
III

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Centrale Unica di Committenza di Monselice Provincia di Padova c/o Comune di Monselice
Adres pocztowy: Piazza S. Marco 1
Miejscowość: Monselice
Kod NUTS: ITH36
Kraj: ITA
Główny adres: www.comune.monselice.padova.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/06/2018 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
932,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
202,728.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Caramori S.r.l.
Adres pocztowy:
Miejscowość: VR
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.