Publications Office of the EU
Specyficzny architekt sieci zamówień Solidne sieci - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Specyficzny architekt sieci zamówień Solidne sieci

  • Odaítélve
    24/06/2026
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Region Stockholm - Serviceförvaltningen
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,300,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
FSN 2025–0510
Opis

Zadanie dotyczy starszego architekta sieci, który poprowadzi i wniesie wkład w prace architektoniczne w ramach trwających projektów „Strengthened Network and Main Journal System”. Celem jest stopniowe wzmocnienie sieci regionu poprzez wyeliminowanie zidentyfikowanych niedociągnięć, zapewnienie zgodności z architekturą i jakością bezpieczeństwa sieci oraz zbadanie przyszłych rozwiązań, takich jak mobilne węzły centrów danych.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Mervärden
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,300,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Acebit AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: FALUN
Kod pocztowy: 79155
Kraj:
Oficjalna nazwa: B3 Consulting Group AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 10120
Kraj:
Oficjalna nazwa: Parasitus AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: STOCKHOLM
Kod pocztowy: 11218
Kraj:
Oficjalna nazwa: Atea Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: SOLNA
Kod pocztowy: 17121
Kraj:
Oficjalna nazwa: Wise IT Konsult AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 115 23
Kraj:
Oficjalna nazwa: Aqilea Norden AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: STOCKHOLM
Kod pocztowy: 11743
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.